Strona główna
O Nas
O Nas


Firma ZODIAK powstała w 1991 roku co oznacza, że w tym roku będziemy obchodzić jubileusz 20-lecia istnienia naszej firmy. Stawiamy na tradycję, jakość i precyzję.

Od początku zajmujemy się sprzedażą zegarków naręcznych różnych firm. Za pośrednictwem naszych kontrahentów, dostarczamy odbiorcom na rynku polskim zegarki wielu firm o europejskiej i światowej renomie.

Nasz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanych przez nas produktów jest prowadzony na najwyższym poziomie i stale podnosimy nasze kwalifikacje.

Świadczymy usługi w zakresie naprawy zegarów i zegarków. Prowadzimy również sprzedaż oryginalnych części do zegarków oraz narzędzi zegarmistrzowskich renomowanych firm.

Zegarki  dostarczane przez naszą firmę są oryginalnymi produktami co gwarantuje pełną satysfakcje i zadowolenie uzytkownika. Sprzedawane przez nas zegarki posiadają certyfikaty jakościowe i spełniają rygorystyczne wymagania okreslone w rozporządzeniu RoHs Unii Europejskiej.

Dokładamy starań, aby nasi bezpośredni kontrahenci obok opłacalności umożliwiającej przetrwanie w tych trudnych czasach, osiągali również satysfakcję i zadowolenie z naszej współpracy.

Firma ZODIAK dąży nieustannie do osiągnięcia najwyższych standardów obsługi odbiorców, w celu osiągnięcia równowagi pomiędzy jakością oferowanych zegarków  a oczekiwaniami konsumentów.

Zadowolenie i uznanie naszych starań ze strony kontrahentów i konsumentów jest naszym pragnieniem.

Pozostając do państwa dyspozycji w oczekiwaniu na owocną współpracę

Dariusz Zatorski

ZODIAK Co

Wszelkie prawa zastrzeżone Zodiak 2009-2011
Realizacja: ProjektStudio